WYWIADY


Ed Boon o MK5
Tłumaczenie wywiadu z Kristiną Loken (taja z MK Conquest) odnośnie filmu Terminator 3

<Kristina Loken> Cześć słonecznego Los Angeles

<DD> Kristanna Loken gwiazdą nowego filmu „Terminator 3: bunt maszyn”.

<WildBill> Jak dużo musiałaś ćwiczyć, żeby nabrać kondycji do gry w filmie?

<Kristina Loken> Ćwiczyłam intensywnie. Zaczęłam od zwrócenia się do specjalisty ds. żywienia. Chciałam podnosić ciężary o wadze 15 funtów i trenować używanie broni i ćwiczyłam to co nazywa się Krav Mega. To było bardzo nierealistyczne.

<DD> To nie dobrze, że nie chciałaś szkolić się w tym kierunku. (śmiech)

<Kristina Loken> (śmiech)

<Series600> Czy imitacja ramienia, która nosiłaś, aby symulować płaskie działo była wygodna?

<Kristina Loken> Aktualnie mieliśmy 3 różne protezy ramion, które mogły strzelać w prawo, w lewo i prosto. One były bardzo nie wygodne, w związku z tym płaskie działo również. Raz trzeba było strzelić z wyprostowanego i spróbować machnąć ręką do tyłu i to było właśnie bardzo nie wygodne, ale zrobiono to tak dobrze jak tylko można było.

<Slurrley_dot> W filmie używasz swojego seksapilu w taki sposób w jaki chcesz?

<Kristina Loken> Absolutnie, ona używa swojego feminizmu w ten sposób, aby osiągnąć to co chce. Może przymknąć oko na coś złego.

<Northern> Czy Arnold pomagał ci chociaż części?

<Kristina Loken> On angażował się we współpracę ze mną. Proces przesłuchania był żmudny. Najpierw z Jonathan’em był pracochłonny. Ostatnie były bardzo męczące i on powiedział mi, że to będzie najcięższe przesłuchanie. Rzeczywiście miał rację. Biegałam, uderzałam, kopałam. Jeśli robiłam to co on chciał nawet o tym nie wiedziałam. Ale cały czas ćwiczyłam.

<TheStorm> Czy potrzebowałaś wziąć jakieś specjalne lekcje jazdy, aby jeździć w wyścigu dźwigów czy robiłaś coś innego dla siebie w tym kierunku?

<Kristina Loken> Wydano całkiem niezłą sumę pieniędzy, abym nauczyła się sterować dźwigiem do tyłu. Zrobiliśmy świetny wyczyn jeździecki, to był kawał dobrej roboty.

<DD> Mogłaś użyć czegoś takiego jak w L.A. (śmiech)

<Kristina Loken>Tak, myślę, że mogłabym również użyć mojego płaskiego działa.

<Mike&> Która ze scen w filmie była najbardziej ambitna?

<Kristina Loken> Prawdopodobnie najbardziej ambitna częścią były właśnie te ciągłe, wycieńczające treningi oraz przestrzeganie surowej diety. Więc była to absolutna kontrola ciała przez całe 8 miesięcy.

<Luigi> Czy widziałaś już ostateczną wersje filmu? Co o niej sądzisz, czy spodoba się fanom?

<Kristina Loken> Tak, widziałam ją w poniedziałek. Myślę, że fani będą zadowoleni. Tak samo ci starsi jak i ci młodsi. Ta historia jest uzupełnieniem 2 poprzednich części filmu. Akcja jest świetna, sceny walki dobrze opracowane i sądzę, że ludzie będą zadowoleni ze skutków.

<Manolis> Kristanna, jak sądzisz, czy postać którą grasz, różni się od poprzednich złych charakterów, z pozostałych 2 terminatorów?

<Kristina Loken> Po pierwsze to kobieta i nigdy przedtem nie spotkano się z takim przypadkiem, można było sobie tylko wyobrazić interesujące nas cechy żeńskiego terminatora. Ona posiada dużo trików w zanadrzu, więcej niż w poprzednich 2 częściach.

<Series600> Które otoczenie w filmie było twoim ulubionym?

<Kristina Loken> Mogłabym powiedzieć, że były tam uczuciowe powiązania z mocą, gdy miałam kontakt z krwią i to było bardzo fascynujące. Z jej uczuciowym powiązaniem mocy.

<Napalm_> Hej Kristanna, ile razy widziałaś T-1 i T-2?

<Kristina Loken> Zanim dostałam angaż w tym filmie, oglądałam poprzednie części na okrągło (śmiech). Zawsze byłam wielką fanką Roberta Patrick’a w T2 i postaci, którą on gra.

<T-Brocks> Kiedy ty i Arnold robiliście sceny walki…on uderzył cię przypadkowo czy ty uderzyłaś go przez pomyłkę?

<Kristina Loken> Przemawiało przeze mnie 30 mln $ i nie chciałam stracić swojego wizerunku, więc na szczęście nigdy tak się nie zdarzyło.

<Bebob> Czy zobaczymy T-X w Terminatorze 4?

<Kristina Loken> Więc jeśli taka będzie wola Boska, mogłabym to zrobić, ale nikt nie zna jutra.

<Sonicslier> Co jest fabułą tego filmu?

<Kristina Loken> Film ten ma nowe wątki, całkiem zaskakujące oraz pojawia się nowa postać – Kate Brewster, grana przez Claire Danes. Nick zrobił kawał dobrej roboty w roli John’a Connor’a jako czarny charakter. Oczywiście Arnold i ja i niespodziewany koniec.

<DD> Oj, dokuczasz mi! ( śmiech)

<Kristina Loken> (śmiech)

<Grungier> Kristanna, jak się czujesz będąc następnym wielkim symbolem sex?

<Kristina Loken> Hmm, więc ja nigdy nie myślałam o sobie w ten sposób, ale bardzo mi to schlebia jeśli ludzie tak o mnie myślą. Bardzo dużo pracowałam nad swoją sylwetką, więc jestem zadowolona, że wiążą się z tym jakieś korzyści.

<KLLover> Czy lubiłaś ciasne, skórzane stroje które musiałaś nosić?

<Kristina Loken> Wiesz, mamy za sobą wiele dyskusji na temat moich ubiorów, upewniając się czy będą one zarówno wygodne jak i dobre do sfilmowania.

<DD> Czy zakładałaś jakieś inne stroje?

<Kristina Loken> Nie! Nie pozwalano mi!!

<Suave_> Czy rola w tym filmie była najcięższym dokonaniem w twojej dotychczasowej karierze?

<Kristina Loken> Tak, zdecydowanie mogę tak powiedzieć. To było największe wyzwanie, widzisz te rzeczy i możesz je zrobić w miarę swoich możliwości i później zobaczyć je na ekranie.

<Drakkula> Cześć jestem z Anglii, jak ty to zrobiłaś? Wierzyłem, że uda ci się podnieść Krav Mega. Więc od razu zacząłem się zastanawiać jak ci się to udało? A i czy ty sądzisz , że jest to bardziej korzystne od najcięższych wysiłków wojskowych. P.S. sorki za bardzo lakoniczne słownictwo. Powodzenia.

<Kristina Loken> (śmiech) Krav Mega był świetną częścią mojego treningu i w wygodny sposób pokaże mnie z mojej agresywnej strony. To jest bardzo brutalne jak walki na ulicach. To jest coś jakbym była powiernikiem wiedzy w ciemnej alei.

<Gruniger> Kristanna, Robert Patrick zacytował kiedyś, że nie powinno się mrugać oczami kiedy się gra swoją rolę, podarował ta radę tobie…przyjęłaś ją?

<Kristina Loken> Dokładnie. To jest ważna cecha ludzka.

<T-850> Jestem naprawdę wielkim fanem twojej Kris i jestem zdumiony jak zamierzasz zorganizować wystąpienia, gdzie twoi fani mogliby się spotkać.

<Kristina Loken> Tak, myślę że dojdzie to do skutku. Nie. Jestem pewna jak, gdzie i kiedy, ale jestem wielką fanką moich fanów, bo uwielbiam być wspierana przez nich, więc zorganizuję spotkania.

<Series 600> Jaki jest główny cel uczenia się przez ciebie technik teatralnych, jak wykorzystujesz je w filmie?

<Kristina Loken> Praca mimiką była dodatkową zachętą. Pracowanie z wewnętrzną energią i gromadzenie żaru w środku. Będąc zdolnym do pobudzenia różnych grup mięśni. Pracowanie nad mięśniami oczu, aby nie mrugać oczami. Była to ogromna część mojego treningu.

<ladyduboise> hmm więc jak przygotowałaś się do Wielkiej Sławy…znaczenie twój wizerunek nie zmieniło się w oczach publiczności?

<Kristina Loken> To jest trochę zniechęcające i zmiany są zawsze straszne, ale zmiany przynoszą świetny rozwój. A to przychodzi z rolami, które lubię. Więc będę musiała, chociaż to banalne, przyzwyczajać się do tego dzień po dniu.

<DD> Czy jesteś podekscytowana spotkaniem i co będziesz robiła podczas dnia otwarcia?

<Kristina Loken> Jestem bardzo podekscytowana. Obecnie wybieram się na premierę do Japonii, która odbędzie się drugiego.

<DD> Film zaczyna się 2. lipca.

<Mr-Love> Kto był twoim bohaterem w dzieciństwie?

<Kristina Loken> Mój tata. Mój tata był zawsze moim bohaterem nr 1 i tak jest do tej pory.

<Theman> Czy sądzisz, że widzowie pomyślą, że między T-X i T-850 jest swojego rodzaju napięcie seksualne?

<Kristina Loken> To jest na pewno ukryty temat o uczuciowości bohatera, ale to jest dyskretne i bardziej pociągające od bycia nazbyt seksownym.

<DD> Kristanna, od wszystkich twoich fanów z MSN z całego świata, wszystkiego najlepszego najlepszego „T3”

<Kristina Loken> Moja mantra zawsze wierzyła i podążała za waszymi marzeniami