WYKOŃCZENIA W MK

Tego wykończenia nie trzeba nikomu przedstawiać, chyba każdemu kto grał w obojętnie jaką część MK udało się zrobić Fatality (celowo lub nie). To pierwsze wykończenie w MK, jak każde inne można je wykonać dopiero po ukazaniu się napisy "Finish him" (lub her) po dwóch wygranych rundach. Ogólnie każda postać posiada po dwa Fatality (oprócz MK1 i MK:DA) oraz związane w daną areną (Pit Fatality).


 

Wykończenie to pojawiło się w MK3. Wygrana postać zamienia się w zwierze i robi brzydkie rzeczy ze swoim przeciwnikiem. Animality można wykonać jedynie w trzeciej, decydującej rundzie po uprzednim wykonaniu Mercy.


 

Babality to zamiana przegranej postaci w niemowlęcie. Ten rodzaj wykończenia pojawił się w drugiej części Mortal Kombat.


 

Brutality to długie kombo (aż do 100 uderzeń) wykonane po ukazaniu się napisu "Finish him". Po tej "dawce" szybkich ciosów przegrana postać eksploduje (miły widok ;P). Brutality po raz pierwszy pojawiło się w UMK3 i MKT.


 

Jest to dość nietypowe wykończenie w MK2 w wersji na Sega Genesis, które da się wykonać tylko Raiden'em. Przegrana postać zostaje zamieniona w Fergus McGovern (programistę).


 

Trudno to nazwać wykończeniem, ponieważ jest to okazanie dobrych intencji pokonanemu. To "wykończenie" pojawiło się po raz pierwszy w MK2.