PRACE


TEKSTY:

Historia serii MK Volf

OPOWIADANIA:

Mortal Kombat: Eye of the dragon First Blood Kwai
Mortal Kombat: Eye of the dragon Picture from the past Kwai
Mortal Kombat: Eye of the dragon Queen Mileena & King Baraka Kwai
Mortal Kombat: Eye of the dragon Shang Tsung's Island Kwai
Mortal Kombat: Eye of the dragon The trap Kwai

SKINY:

Scorpion - skin do Gadu-Gadu Kwai

PROGRAMY:

Kompedium Mortal Kombat 6.3 Daniel Duchna
Kompedium Mortal Kombat 7.0 Daniel Duchna


INFO DO PRAGRAMU [napisane przez autora]:

 

"Pozdrawiam wszystkich użytkowników mojego programu i oświadczam iż ukończyłem najprawdopodobniej ostatnią wersję Kompendium MK 7.0 którą możecie ściągnąć z tej strony.
Pewnie martwi was fakt iż ta wersja jest płatna ale nie martwcie się gdyż warto ją zarejestrować. Jeżeli zarejestrujesz się wykupując klucz oto co zyskasz:
-  uaktywni się obsługa skórek i patch'ów które będę systematycznie wypuszczał w obieg i umieszczał na tej stronie z której liście 7.0 (oczywiście za zgodą autora :)) , patch'e te będą dodawać nowe ciosy i kody do kolejnych części Mortal Kombat.

- osoby zarejestrowane, również będą informowane regularnie o powstaniu nowych patch’ów poprzez e-maile w których znajdą się linki do nich
Większość z was zastanawia się pewnie jak chcę pobierać opłaty za Kompendium MK 7.0. Otóż wystarczy wypełnić i wysłać krótki e-mail z KMK 7.0 a od 7 do 14 dni przyjdzie do ciebie list, za który zapłacisz TYLKO 5 zł -, + koszt przesyłki, w środku będzie klucz rejestrujący KMK 7.0 wyłącznie na twoje nazwisko. Po wpisaniu kodu w programie uaktywnią się opcje o których pisałem wyżej. Wszystkie osoby które wysłały do mnie e-mail z prośbą o klucz rejestracyjny ( obojętnie do którego KMK ) a nie otrzymały odpowiedzi po ok. 10 dniach powinny napisać jeszcze raz, gdyż prawdopodobnie straciłem jego list w wyniku formatowania co czynię bardzo często. Acha i jeszcze jedno, patche należy wgrywać po kolei od pierwszego do ostatniego bo w przeciwnym razie mogą wystąpić błędy. Dziękuję wszystkim którzy zakupili klucz do KMK 7.0."
A i jeszcze jedno oto link do pliku dźwiękowego, który uległ zmianie : http://dyleks.republika.pl/Sounds.exe
I link do pierwszego patcha, który dodaje kody i ciosy dla wojowników z MK GOLD: http://dyleks.republika.pl/PATH06.exe

RYSUNKI/OBRAZKI:

ICE