Mortal Kombat

fontmk1.zip - czcionka z Mortal Kombat 1 i Mortal Kombat 2
mk1crack.zip - crack do MK1 pozwalający grać bez wpisywania żadnych kodów po uruchomieniu gry. Przed pierwszym uruchomieniem gry, odpalić najpierw crack'a. Przy kolejnych uruchomieniach nie trzeba już go uruchamiać.
mk1pl.zip - plik spolszczający pierwsza część Mortal Kombat, autorstwa Spidera.

Mortal Kombat 2

mk2pl.zip - plik spolszczający Mortal Kombat 2. Autorem tego spolszczenia jest Baranex.
mk2crk.zip
- Crack do gry.
mk2trn.zip - pozwala na ustawienie nieskończonego życia dla Playera 2, wiec przy wyborze zawodnika należy nacisnąć F2.

Mortal Kombat 3

fontmk3.zip - czcionka stosowana w Mortal Kombat 3
mk3crk.zip - crack, pozwala na grę bez CD-Romu.
mk3win9x.zip - pozwala na uruchomienie MK3 pod Windows'em.
mk3menu - jak sama nazwa wskazuje.

Mortal Kombat Trilogy

mktpl.zip - plik spolszczający MK Trilogy, wystarczy rozpakować archiwum do katalogu z gra i uruchomić rozpakowany plik. Pochodzi z nieistniejącej (a szkoda) strony www.mk.cvd.pl.
mktfix.zip - dzięki plikom znajdującym się w tym archiwum można uruchomić grę MK Trilogy na nowych kartach graficznych z procesorem NVidii. Musisz po rozpakowaniu zmienić nazwę jednego pliku na "univbe.drv", przegrać go do katalogu z gra i włączyć grę, powinno działać, jeśli nie działa zobacz drugi plik. Niestety te pliki nie  są lekarstwem dla wszystkich konfiguracji sprzętowych, pomóc mogą zmiany w konfiguracji.

mktfixxp.zip - plik ten jest dla posiadaczy Windows XP, którzy chcieliby zagrać w MKT:-). Szczegóły dotyczące zainstalowania tej poprawki znajdują się w pliku "pomoc.txt".

Mortal Kombat 4

fontmk4.zip - czcionka z Mortal Kombat 4
mk4pl.zip - plik spolszczający Mortal Kombat 4. Uwaga!!! działa tylko w wersji z CD. Jeżeli chodzi o trianer'y, patch'y i mody np. na Kitanę. To działają raczej bez problemu.
mk4trainer1.zip - pierwszy trainer do MK4
mk4trainer2.zip - drugi trainer do MK4
mk4trainer3.zip - trzeci trainer do MK4
mk4train.zip - Trainer do MK4 o nazwie Razon.
mk4video.zip - po dodaniu informacji do rejestru znajdujących się w tym pliku, można oglądać wszystkie filmy jakie są dostępne po przejściu gry odpowiednim zawodnikiem w menu "Kombat Theater". Działa tylko z MK4 w wersji z CD.
mk4reg.zip - przyda się każdemu, kto po ściągnięciu z tej strony MK4 chce zagrać w ta grę ;-), bez dodania tego pliku do rejestru, MK4 nie uruchomi się.