Fatality
Fatality narodziły się i zostały wprowadzone w życie w roku 1992 w automatach arcade w Mortal Kombat I. Tysięczne tłumy gromadziły się przed automatami we wszystkich miejscach USA. Wiele osób zza granicy, w tym Europejczycy... [więcej]
Toasty
    Toasty. Każdy pewnie nieodzownie wiąże to pojęcie z serią Mortal Kombat. I bardzo słusznie, ale czym właściwie one są. Dan Forden, jeden z programistów Midway i Williams Entertainment, ukazuje się na dole ekranu...[więcej]
 


28 LISTOPAD 2003
Historia Toasty

Na stronie w dziale Teksty pojawiła się historia Toasty. Pewnie każdy z was zastanawiał się grając w MK co ten koleś w ogóle robi w dolnym rogu ekranu. Dzięki Anie możecie dowiedzieć się więcej na ten temat. Miłego czytania. Zachęcam również do wypowiadania się na forum.


16 LISTOPAD 2003
Nowe forum na SMK

Nareszcie udało mi się uruchomić forum. Nie jest to już tylko oddzielny dział "Mortal Kombat" na forum Kombat Korner. Teraz jeśli macie jakiś kłopot z jakąś grą czy pytanie odnośnie Mortal Kombat to nie musicie tego w księdze gości tylko na forum, które jest dostępne pod dwoma adresami: www.mortalkombat.boo.pl/forum/ oraz www.forum.mortalkombat.prv.pl. Więc raczej nikt nie powinien mieć kłopotu z zapamiętaniem adresu forum ;-).


14 LISTOPAD 2003
MK: Deadly Alliance nominowany do nagrody BAFTA

Firma Midway właśnie powiadomiła, iż MK:DA został mianowany do nagrody przez British Academy of Film and Television Arts, w kategorii Action! Poniżej kawałek z oświadczenia prasowego:

Midway (NYSE: MWY), wiodący wydawca oprogramowania i producent, ogłosił dzisiaj, że Mortal Kombat: Deadly Alliance został mianowany w kategorii Action do nagrody 2003 BAFTA Interactive Entertainment.

Uroczystość rozdania nagród 2003 BAFTA Games odbędzie się 25 Lutego 2004. Aby zobaczyć pełną listę nominowanych gier kliknij tutaj.


3 LISTOPAD 2003
Nowe teksty na stronie

W dziale teksty pojawił się dział wykończenia, gdzie jest opisane co można zrobić z przeciwnikiem po ukazaniu się napisu "Finish him" (lub her), oraz długa historia Fatality, której autorką jest Ana. Wkrótce pojawią się kolejne teksty, więc będzie co czytać ;-).


26 PAŹDZIERNIK 2003
Problemy z serwerem

Przez 2 tygodnie było problemy z serwerem, strona raz działała, a raz nie. Powoli wszystko wraca do normy. SMK znajduje się teraz na serwerze WebSite.pl. Obecne konto jest nieco mniejsze niż poprzednie, więc działy gry, video i mp3 nie są dostępne. Być może za jakiś czas się to zmieni. Strona wkrótce będzie miała nowe forum, nie coś takiego jak na Kombat Korner oddzielny dział, tylko własne forum.


12 PAŹDZIERNIK 2003
Zmiany na stronie

W działach MK4 i MK:DA w historiach postaci pojawiły się nowe zdjęcia. W MK4 dodałem po 3 zdjęcia do każdej postaci, a w dziale MK:DA po 2 zdjęcia.

W menu po prawej stronie pojawił się film MK Porwanie (2 pierwsze odcinki MKC wydane na DVD i VHS). W tym tyogdniu dostępna jest pierwsza część, a za tydzień druga.


20 WRZESIEŃ 2003
Nowe romy w dziale Gry

W dziale Gry pojawiły się romy MK1, MK2, MK3 i UMK3 na Mame32. Otrzymywałem sporo listów z prośbami o wrzucenie tych romów, więc wreszcie umieściłem je na stronie.


18 WRZESIEŃ 2003
Zmiany w dziale Video

Zaktualizowałem dział video. Pojawiły się tam nowe filmy z gier i filmów i znikło kilka starych. Nowe filmy to cztery trailery z MK4, drugi trailer z MK Conquest oraz intro z MK:DOTR.

 


6 WRZESIEŃ 2003
Zmiany w dziale MK:TE

Dział MK:TE jest już prawie kompletny, prawie, ponieważ nie są odkryte jeszcze wszystkie trumny i ciosy. Pojawiła się recenzja gry w dziale Opis, zaktualizowane zostały Ciosy i Kody. W menu po prawej stronie ukazał się nowy film do ściągnięcia, tym razem jest to jeden z odcinków animowanego serialu MK Defenders of the Realm z podtytułem Old Friends Never Die. Gorąco polecam ściągnąć, ponieważ raczej nikt z was nie widział żadnego odcinka z tego serialu. Miłego oglądania ;-).


31 SIERPIEŃ 2003
Nowe filmy w dziale Video

Pojawiło się kilka nowych filmów w dziale Gry (np. MKM Outcast, MKM Ende, MK History) i kilka nowych w dziale Filmy (z MK The Movie, MK Conquest). Miłego oglądania ;-).


30 SIERPIEŃ 2003
Rozszerzony dział MK:TE

Od ukazania się gry odkrywane są różne sekrety. Jednym z nich jest Wearpon Fatality, czyli drugie Fatality wykonywane bronią. Odkryte już ciosy umieściłem w dziale Postacie, dodałem również dział Krypta oraz Kody, gdzie jak na razie jest napisane tylko jak odkryć Hsu Hao i Drahmin'a. Opórcz aren, które były w MK2 pojawiła się jeszcze areny Armory, którą można było podziwiać w MK2 i MKT.

<<<Archiwum