OPIS - HISTORIE POSTACI - ZDJĘCIA

Liu Kang jest znakomitym wojownikiem z zakonu Świątyni Światła. Dla świątyni jest ostatnią nadzieją zwycięstwa i uratowania Królestwa Ziemskiego przed zagrożeniem ze strony Zaświatu.
Johnny Cage - gwiazdor filmowy, który pragnie udowodnić sobie i swoim fanom, że jest najlepszym wojownikiem i wygra turniej.
Porucznik Sonya Blade zdobyła umiejętności sztuki walki w oddziałach specjalnych armii amerykańskiej. Jej uroda, siła i odwaga są zabójczą mieszanką. 
Rayden - bóg gromu, powraca, aby wyjaśnić trójce śmiertelników jakie ma znaczenie dla Królestwa Ziemskiego dziesiąty turniej Mortal Kombat.
Scorpion to widmo szukające zemsty za swoją śmierć z ręki złowrogiego Sub-Zero. Jego zabójca pochodzi z klanu wrogo nastawionego do klanu Scopriona.
Sub-Zero jest członkiem  Lin Kuei - legendarnego kalnu chińskich ninija. Potrafi śmiertelnie zamrażać swoich  przeciwników. 
Goro - zwycięski champion Mortal Kombat od 500-set lat. Żaden przeciwnik nie oparł się temu 4-rękiemu gigantowi. Pokonał on kiedyś pogramocę Shang Tsunga - Kung Lao.
Shang Tsung to czarnoksiężnik, który sprawuje władzę nad turniejem Mortal Kombat od ponad 1000 lat. Przejmuje dusze pokonanych wojowników, z których czerpie swą moc.