OPIS - ZDJĘCIA


OPIS

Mortal Kombat: Defenders of the Realm, to film rysuknkowy pod smoczym tytulem, emitowany jak narazie tylko w telewizji Amerykanskiej. Film przedstawia i wyjasnia wiele o bohaterach gry. Każdy odcinek ma inna historię i zakończenie. Posród postaci znajda m.in: Shang Tsung, Cyrax, Rain, Noob Saibot, Shao Kahn, Motaro, wszyscy ludzie, Smoke, oraz wielu innych bohaterów, nieznanych dotąd nawet z gier Mortal Kombat. Opisy bohaterów filmu:


HISTORIE POSTACI

RAIDEN: Jest obroncą Ziemii. Znajdował sie przez jakis czas na wygnaniu pomiędzy Ziemią a Zaswiatami. Kiedy Starsi Bogowie pozwolili mu piekować sie Królestwem Ziemskim zwrócił im na sw niesmiertelnosć i przyłączył się do oddziału ludzi broniących się przed atakiem Shao - Panteon Starszych Bogów zwrócił mu za to nismiertelnosć...

 

KITANA: Kitana ucieka z zaswiatów po tym jak zamrdowała swoją złą siostrę Millene. Shao Khan wysyła grupę doskonałych wojowników w pogoni za Kitaną by ją złapać i wrócić z nią żywą przed Shao. Jednak Kitana musi prędzej odnaleść królow Sindel by zatrzymać bieżce wydarzenia.

 

LIU KANG: Po inwazji z zaswiatów, Liu Kang odnalazł w sobie jedyny cel - zniszczyć Shao Khana. Liu jest mistrzem swityni Shaolin i zna dobrze zamiary Khana. Z posród wszystkich ludzi jedynie on może odniesć zwycięstwo nad Shao Khanem.

 

NIGHTWOLF: Nightwolf opiekował sie rezerwatem Indian. Gdy nad Ameryk Północn otworzyły sie bramy portala, Nightwolf użył magii aby uratować swój lud. Na ten obszar miały bowiem spasć oddziały Shao.

 

SONYA BLADE: Sonya zniknęła po pierwszym turnieju, jednakże została odnaleziona przez JAX-a w zaswiatach. Po powrocie na Ziemię ona i jax wtepuja do organizacji U.S. Government by tam walczyc z niebezpieczenstwem z zaswiatów i przygotowac sie na inwazje Shao Khana.

 

STRYKER: Gdy portale z zaswita otworzyły się nad dużym miastem w Północnej Ameryce, zapanował chaos, panika, które wyprowadziły wszystko z porztku. Strycker wraz ze swoimi ludzmi bronil miasta przed tym jak oddziały Shao zaczęły odbierać dusze.

 

Legendarny ninja powraca bez maski. Jest poszukiwany przez swój klan - Lin Kuei. Sub Zero ponieważ zostawil swój klan i złamał regóły honoru zostaje skazany na smierć przez Lin-Kuei. Jego dawni przyjaciele z Lin Kuei powracają jako maszyny. Jedyne co mu pozostaje ucieczka przez portal do zaswiatów i tam walka z robotami.

 

JAX: Jax przez jakis czas przygotowywał się do turnieju. Jego metalowe ręce mają przygotować go do zwycięskiej walki z oddziałami Khana. Ulubiony cios : "Gotha Grab"

 

ODCINKI

Odcinek:

Autor:

1. Kombat Begins Again Sean Catherine Derek
2. Sting of the Scorpion Sean Catherine Derek
3. Acid Tongue Sean Catherine Derek
4. Skin Deep Steve Granat i Cydne Clark
5. Old Friends Never Die Mark Hofmeier
6. Familiar Red Sean Catherine Derek i Joshua Wexler
7. Fall From Grace Mark Hoffmeier
8. The Secret of Quan Chi Steve Granat i Cydne Clark
9. Resurrection Sean Catherine Derek i Joshua Wexler
10. Sword of Ilkan Sean Catherine Derek, Cynthia Harrison i Brooks Wachtel
11. Amends Steve Granat, Cydne Clark, Joshua Wexler i Sean Catherine Derek
12. Abandoned Sean Catherine Derek, Joshua Wexler i Reed Robbins
13 Overthrown Sean Catherine Derek i Joshua Wexler

Rok produkcji: 1997
Producent: New Line Home Video

POSTACIE