OPIS - AKTORZY - PRODUKCJA - ZDJĘCIA

RECENJZJA

Mortal Kombat Conquest dzieje się 500 lat temu przed turniejem Mortal Kombat w którym Liu Kang pokonał Shang Tsunga. Głównymi bohaterami sa Kung Lao (którego potomkiem jest Liu Kang). Już w pierwszym odcinku Kung Lao walczy w walce finałowej z Shang Tsungiem. Kung Lao wygrywa, ale nie zabija Shang Tsunga. Przyjacielem Kung Lao jest Siro wygnany strażnik z domu Barona (jego córka to dziewczyna Kung Lao która zostaje zabita przez Scorpiona zaś sam Baron również ginie). Siro jest zawsze skłonny do walki w przeciwieństwie do Kung Lao. Trzecia osoba jest Taja (czyta się Tarza). Jest złodziejka która przechodzi na stronę dobra. Nie lubi za bardzo walczyć, jednak nieraz musi :-)W filmie pojawia sie Shao Kahn. . Kahn wrzucił Shan Tsunga do kopalni kobaltu za to, ze przegrał walkę z Kung Lao. Shang Tsung pragnie zabić Kung Lao i zabrać mu dusze. Pomaga mu przy tym Vorpax jej królowa to Krya (która sama później atakuje ziemie) . Pojawia się Rayden który daje rady Kung Lao i ostrzega go przed różnymi rzeczami. Cala trójka mieszka w domu Barona i sprzedaje różne rzeczy. W czasie filmu pojawia się wcześniej wspomniany Scorpion (jesteśmy świadkami jego powstania) oraz Sub-Zero (tak samo jak u Scorpiona dowiadujemy się skąd on się wziął).
Pojawia się również Reptile (a dokładniej cala armia). W kilku odcinkach pojawia się Kitana. Jest również jej piekną siostra Mileena. Pojawia sie Quan Chi (ma spoko strój jak z MK4) oraz jego niezwykłe trzy pomocnice: Sora, Mika oraz Siann. Quan Chi raz pomaga Shang Tsungowi a raz go nienawidzi.....Pojawia się Kiri i jej pomocnicza dziewczyna Ahnka. Kiri jest wróżka.
Jest również Noob Saibot którego podczas walki z Kung Lao zabija Siro
(Noob dalej zyje). Możemy zobaczyć również jak walczy Rain. Nowa osoba jest tez Omegis-wróżka. W czasie filmu pojawia się jeszcze kilka osób, ale na krótko. Tak mniej więcej wygląda Mortal Kombat Conquest. Pierwszy sezon liczy 22 odcinki. Dokładne informacje na www.mortalkombat.com.

Rok produkcji: 1998
Producent: New Line Home Video

POSTACIE

Taja
Taja
 
Shang Tsung
Shang Tsung
 
Vorpax
Vorpax
 
Scorpion
Scorpion
 
Sub-Zero
Sub-Zero
 
Reptile
Reptile
 
Rain
Rain
 
Peron
Peron
 
Shao Kahn
Shao Kahn
 
Kitana
Kitana
 
Kitana
Kitana
 
Mileena
Mileena
 
Kiri
Kiri
 
Mika
Mika
 
Sora
Sora
 
Siann
Siann
 
Qali
Qali
 
Quan Chi
Quan Chi
 
Noob Saibot
Noob Saibot
 
Kreeya
Kreeya
 
Reiko
Reiko
 
Grandmaster
Grandmaster
 
Omegis
Omegis
 

 ODCINKI

1. WARRIOR ENTERNAL PART 1
2. WARRIOR ENTERNAL PART 2
3. COLD REALITY
4. IMMORTAL KOMBAT
5. THE ESSENCE
6. NOOB SAIBOT
7. DEPT OF THE DRAGON
8. UNDYING DREAM
9. QUAN CHI
10. UNHOLY ALLIAN
11. THICKER THAN BLOOD
12. SHADOW OF A DOUBT
13. TWISTET TRUTH
14. THE FESTIVAL OF DEATH
15. THE SERPENT AND THE ICE
16. KREEYA
17. THE MASTER
18. IN KOLD BLOOD
19. FLAWED VICTORY
20. STOLEN LIES
21. BALANCE OF POWER
22. VENGEANCE