OPIS - CIOSY - HISTORIE POSTACI - HISTORIA GRY - KODY - KRYPTA - ARENY- GALERIA - VIDEO

HISTORIE POSTACI

POSTACIE DOSTĘPNE NORMALNIE

POSTACIE DO ODKRYCIA

POSTACIE UKRYTE

Bo Rai Cho

Podczas kiedy Shang Tsung organizował turniej Mortal Kombat na ziemi, w Outworld Bo Rai Cho potajemnie trenował sowich wojowników do kolejnego turnieju. On przeniósł styl pijanego boksu na ziemię. Po wielu latach, odkrył on w Shaolin mnicha Liu Kanga i uczył jego tajników sztuki walki, by mógł w kolejnym Mortal Kombat pokonać Shang Tsunga. Kiedy turniej wygrali ziemscy wojownicy, jego uczenia już nie były potrzebne i powrócił on do Outworldu.

Johnny Cage

Był niezbyt zadowolony z prac nad jego nowym filmem "Mortal Kombat: The Death of Johnny Cage", w której jego charakter wielokrotnie umirał i był wskrzeszany. Johnny zawiesił pracy nad tym filmem. Wkrótce bóg piorunów Raiden wezwał go, by razem z nim udał się do Outworld.

Kano

Został pokonany w walce przez agentkę Sił Specjalnych - Sonyę Blade - podczas, gdy Shao Kahn prowadził inwazję na ziemię. Shao Kahn uwięził Kano z powodu jego niepowodzenia, lecz póżniej go uwolnił i mianował generałem, gdy ten zapobiegł zabójstwu, jakie planowała Sheeva właśnie na Shao Khanie. Kiedy łączenie Królestwa Ziemskiego z Outworldem nie było jeszcze kompletne, Shao Khan razkazał Kano, aby ten zebrał jak najwięcej żołnierzy z Outworldu, do końcowego najadu na Ziemię. Jednak niedługo potem Shao Khan został zabity przez przez dwójkę czarnoksiężników. Kano postanowił przyłączyć się do tych czarnoksiężników - Shang Tsunga i Quan Chi.

Blind Kenshi - Niegdyś został oszukany przez kogoś i w wyniku tego stracił dusze swoich przodków, które miał w swym ciele. Został przez to oślepiony. Obecnie prowadzony jest przez pradawnych miecz przodków , który musi dokonać zemsty. Tylko dzięki temu dusze jego przodków zostaną uwolnione i odzyska on swój honor

Quan Chi - Kiedy był Netherealm dowiedział się dzięki Molochowi i Drahminowi, że amulet, który niegdyś ukradł Shinnokowi może użyć do podróży między światami. Uciekł on z 5 planu Netherealm do Outworldu, gdzie zawarł przymierze z Shang Tsungiem. Zawarł to przymierze, aby skończyć z Shao Khanem i ożywić niezywyciężoną armię wojowników-szkieletów legendarnego Dragon Kinga.

Sonya Blade - Wraz z towarzyszącą jej drużyną Specjalnych Sił skończyła powierzoną jej misje niszczenie portali, które prowadziły do Outworldu. Wkrótce potem zdała sobie sprawę, iż w Outworld pozostało 2 agentów - Cyrax i Blind Kenshi. Z pierwszym straciła kontakt już trochę wcześniej. A z drugim, który został wysłany, aby odnaleźć Cyraxa również staciła łączność. Sonya musi w jakiś sposób dostać się Outworld i przyprowadzić ich spowrotem.

Sub-Zero - Zwyciężył w walce z Sektorem o smoczy medalion Lin Kuei. Dzięki jego zamrażającym zdolnością, które zostały wzmocnione potęgą nowo zdobytego medalionu, został nowym przywódcą klanu, do którego zawsze należał. Obecnie reprezentuje siły dobra.

Scorpion - Przez bardzo wiele lat uważał, iż Sub-Zero jest odpowiedzialny za śmierć całego jego klanu. Jednak póżniej odkrył, że osobą odpowiedzialną za tą zbrodnię jest czarnoksiężnik Quan Chi. To on chciał wysłać Scorpiona do 5 planu Netherealm, jednak ninija złapał go w ostatniej chwili i pociągnął ze sobą. Te zdarzenia spowodowały, iż Scorpion stawał się coraz potężniejszy z każdą chwilą przebywania w tym miejscu. Moce wielkiego czarnoksiężnika stały się nieskuteczne wobec Scorpiona.

Mavado - Jest to członek klanu Red Dragon, klan ten jest wielkim wrogiem klanu Black Dragon. Przyłącza się do Shang Tsunga i Quan Chi i wyrusza z nimi do Outworld, by tam zabić szpiega. W zamian będzie mógł stoczyć walkę z Kano, który należy do wrogiego klanu Black Dragon.

Shang Tsung - Odzyskał on swoją upragnioną pozycję w Outworld. Jednak przy pomocy Quan Chi chce zdziałać znacznie więcej - ma zamiar zdobyć magiczny pradawny kamień i umieścić w nim ogromną liczbę dusz. Wszystko po to by stać się nieśmiertelnym.

Kung Lao - On właśnie znalazł pierwszy ciało zabitego Liu Kanga. Po pewnym czasie odkrył, że to właśnie Shang Tsung go zabił. Porzucił wszystkie swoje zasady oraz postanowił zemścić się na mordercy. Dobrze wiedział, iż jego umiejętności są za małe, by sprostać Shang Tsungowi. Udał się wiec do nauczyciela Liu Kanga, który był wielkim mistrzem sztuk walki, był to Bo Rai Cho. Kung Lao koniecznie chciał nauczyć się ciosu, dzięki któremu Li Kang wygrał niegdyś Mortal Kombat.

Li Mei - Kiedy Shang Tsung i Quan Chi zabili Shao Khana, zniewolili pewną grupę ludzi, aby wybodowali im fortecę. Li Mei nie pogodziła się z tym i zbuntowała się przeciwko czarnoksiężnikom. Quan Chi zauważył w niej prawdziwego ducha wojownika i zaproponował jej pewien układ, a mianowicie obiecał, że uwolni lud do którego należy, jeżeli uda jej się wygrać turniej Mortal Kombat. Jeżeli nie zdoła wygrać, jej lud i ona sama zostaną zniewoleni na wieki.