OPIS - CIOSY - HISTORIE POSTACI - KODY - HISTORIA GRY - ARENY - GALERIA

HISTORIE POSTACI

SHANG TSUNG: jest on prawą ręką Imperatora. Kiedyś sprzeciwił się swojemu władcy i popadł w niełaskę, próbując samemu zdobyć Królestwo Ziemskie. Dostał koleją szansę od Shao Khana - stał się teraz potężniejszy.
SINDEL: Niegdyś razem z Shao Khanem władała światem. Dziś 10 tysięcy lat po śmierci odrodziła się ponownie na Ziemi. Pomaga Imperatorowi, aby ponownie władać razem z nim. Właśnie dla niej Shao zaatakował Królestwo Ziemskie
JAX: Nie zdołał przekonać swoich zwierzchników z U.S. Army przed nadchodzącym niebezpieczeństwem i sam przygotowuje się do walki i Shao Khanem i jego wojskami. Swoje ręce wyposażył w bioniczne implanty.
KANO: Nie zginął w pierwszym turnieju Mortal Kombat. Udało mu się przeżyć i uciec od depczącej mu po piętach porucznik Sonya Blade. Kano ponownie staje po stronie zła - służy teraz Shao Khanowi. Uczy wojowników armii Zaświatu obsługi broni ziemiskiej.
LIU KANG: Po inwazji z Zaswiatów Liu Kang stal sie glównym celem ataków oddzialów Kahna. Jest mistrzem z Shaolin i kiedys pokrzyzowal plany Shao. Sposród wyzszych ludzi Kang stanowi najwieksze zagrozenie dla planu Kahna.
STRYKER: Gdy magiczny portal zostal otwarty nad pewna metropolia w USA, na ulicach zapanowal strach. Kurtis Stryker byl przywódca gwardii narodowej panujacej nad sytuacja, w chwili gdy Shao Kanh zaczal zabierac dusze. Z obywateli miasta zamieszkiwanego kiedys przez miliony przezyl tylko on.
SONYA: Sonya po zniknieciu podczas pierwszego turnieju zostala uratowana przez Jax'a. Po powrocie na ziemie bezskutecznie próbowali ostrzec rzad USA przed grozaca inwazja zaswiatów. Czeka bezczynnie na oddzialy Kahna.
SMOKE: Był niegdyś przyjacielem sub-zero, kiedy obaj nalezali do Lin-Kuei. Razem uciekli z klanu ,gdy Rada Najstarszych usiłowała zmienić ich w bezduszne roboty. Smoke został jednak złapany, pzrerobiony w cyborga i zaprogromowany na zabicie swego dawnego przyjaciela.
SUB-ZERO: Ninja powraca - tym razem bez maski. Zdradzony przez wlasny klan - LIN KUEI - zostaje skazany na smierc. Jego przeciwnicy to maszyny. Musi nie tylko obronic sie przed niebezpieczenstwem z zaswiatów, ale tez przed bezdusznymi mordercami.
CYRAX: Cyrax to drugi z trzech prototypów cyborgów LK-4D4, zbudowany przez klan Lin Kuei. Jego ostatnia zaprogramowana funkcja to rozkaz odnalezienia oraz zabicia Sub-Zero. Jako bezduszna maszyna atak Shao Kahna przezyl ze spokojem.
SEKTOR: Sektor to kod pierwszego prototypu cybernetycznego ninja zbudowanego przez klan Lin Kuei. LK-9T9, jeszcze w ludzkiej postaci byl jednym z najlepszych zabujców na uslugach klanu. Posluszny rozkazom poddal sie operacjom. Przezyl inwazje Kahna, gdyz nie posiada duszy.
NIGHTWOLF: Nightwolf pracuje w rezerwacie jako indjanski historyk. Kiedy Shao Kahn otwiera magiczny portal nad Ameryka Nightwolf uzywa swojej magii aby chronic ziemie swego ludu. Rusza do slusznej walki z przeciwnikiem.
SHEEVA: Sheeva zostala wybrana przez Shao Kahna aby sluzyc królowej Sindel. Skrycie nienawidzi Kahna za uczynienie Motaro z rasy Centaurów przywódca oddzialów. W zaswiatach rasa Sheevy - Shokan to naturalni wrogowie Centaurów.
KUNG LAO: Jego klan Stowarzyszenie Bialego Lotusu zniszczyla inwazja Shao Kahna na Ziemie. Jako jeden z Wybranych wojowników, Kung musi uzyc swych umiejetnosci aby zniszczyc Shao Kahna.
KABAL: Jego prawdziwa tozsamosc jest nieznana. Mówi sie jednak, ze jest jednym z niewielu, którzy przezyli atak oddzialów Shao Kahna. W rezultacie jest sztucznie podtrzymywany przy zyciu przez maszyny. Postanawia sie zemscic nad Shao.