OPIS - CIOSY - HISTORIA POSTACI - KODY - HISTORIA GRY - ARENY - GALERIA

KODY

PC


1. Na ekranie z napisem "COPYRIGHT..." wystukaj szybko: AICULEDSSUL. Na następnym ekranie wcisnij F9. Jeżeli wszystko poszło dobrze to zabaczysz Cheat Menu, w którym znajdują się ciekawe opcje do wyboru.


2. Na arenie z kwasem (THE DEAD POOL) jest dostępne Fatality, które można zrobić każdym wojownikiem tak samo. Wystarczy wstukać F-F-F-D+HP i po chwili pssss ;-)


3. Najłatwiejszym sposobem na zabicie Kintaro, to: wybrać Kitanę, podczas kiedy ten do ciebie podchodzi to musisz zrobić fale z wachlarza, póżniej skocz i walnij z nogi, nakoniec możesz rzucić wachlarzem. Powtarzaj tę czynność w kółko.


4. Ukryte postacie
Jade - jest pierwsza ukryta postacia. Aby się do niej dostać musisz walkę poprzedzajaca "?" wygrać używajac tylko LK.
Smoke - Aby z nim powalczyć, wystarczy: w trakcie walki na planszy z Portalem po wykonaniu uppercuta, gdy pojawi się twarz (w prawym-dolnym rogu) nacisnać szybko "start" (F1 lub F2 -zależy od tego, która postacia grasz).
Noob Saibot - To trzecia i ostatnia ukryta w MK2 postać. Aby móc z nim walczyć musisz wygrać 25 walk pod rzad w trybie na dwóch graczy.


5. Arkanoid
To taka mini gierka - żart programistów. Aby się do niej dostać trzeba mieć trochę cierpliwosci i wygrać 250 (!) walk pod rzad w trybie na dwóch graczy


AMIGA

1. W menu "OPTIONS" wpisz trzy razy "WEDZ" i zatwierdź wszystko klawiszem B. Po poprawnym wpisaniu na samym dole pojawi się menu "DIAGNOSTIC". W tym menu możesz zrobić praktycznie wszystko, od wyboru planety do uzyskania nieśmiertelności dla dowolnego player'a.