OPIS - CIOSY - HISTORIE POSTACI - KODY - HISTORIA GRY - ARENY - GALERIA

KODY


1. Najlepszym zawodnikiem na zabicie Goro jest Sub-Zero. Gdy dojdziesz do Goro wystarczy, że zamrozisz go, i walniesz z haka, szybko, zanim zd±rzy wstać, znów zamroĽ i hak...


2. Na ekranie z napisem "MORTAL KOMBAT" (pomarańczowe tło), należy wpisać DULLARD, dzięki czemu otrzymasz nieskończone kredyty.


3. Jeżeli nie chcesz walczyć z jakim¶ wojownikiem, to przed dotarciem do "Mirror Match" musisz wcisn±ć F12, dzięki temu możesz wybrać kogo¶ innego, np. zast±pić przeciwnika kim¶ łatwiejszym do pokonania.


4. W opcjach gry (przed wyborem wojowników naci¶nij F10) przytrzymaj SHIFT i wstukaj z klawiatury D, I, P. Dzięki temu dostaniesz się do ukrytego menu, gdzie możesz wł±czyć "FREE PLAY", wył±czyć krew i wykończenia (fatality).


5. W grze został ukryty Reptile. Aby się do niego dostać, na planszy THE PIT musisz wygrać obie rundy bez utraty energii (double flawess) i wykonać Fatality. Wtedy pojawi się Reptile, z którym stoczysz pojedynek. Działa tylko wtedy , gdy przy ksieżycu lataja rózne dziwne rzeczy np. Swiety Mikołaj w saniach.