OPIS - CIOSY - HISTORIE POSTACI - KODY - HISTORIA GRY - ARENY - GALERIA

HISTORIA POSTACI

Johny Cage
     Trenowany przez mistrzów z całego swiata, Cage jest wielka gwiazda sztuk walki. Swój talent wykorzystuje on głównie na dużym ekranie. Jest bohaterem wielu filmów akcji, jak chociażby "Dragon Fist" i "Dragon Fist II". Cage trafił na turniej, aby udowodnić swiatu swoja siłe, spryt i umiejętnosci. W trakcie wielu walk Cage stawał twarza w twarz ze smiercia.

Kano
 
     Kano jest najemnikiem, przywódca wyjętej spod prawa, wolnej grupy przestępczej Black Dragon. Jego organizacja obraca się zarówno w kręgach przestępczych jak również infiltruje wyższe sfery dzisiejszego społeczeństwa. Jest ona szanowana i obawiaja się jej inni wielcy w swiecie przestępczym.

Liu Kang
 
     Liu Kang jest jednym z członków Tajnego Stowarzyszenia Białego Lotosu. Opuszcza on organizację, aby reprezentować klasztor Shaolin w turnieju. Kang jest silny w swoich wierzeniach i gardzi Shang Tsungiem.

Sub-Zero
 
     Aktualne imię lub pochodzenie tego wojownika jest nieznane. Jednak po znakach na jego ubiorze, można sadzić iż należy on do Lin Kuei - legendarnego klanu chińskich ninja.

Scorpion
 
     Podobnie jak w przypadku Sub-Zero, prawdziwe imię i pochodzenie Scorpiona jest nieznane. Pokazuje on jednak nieufnosć i nienawisć jaka darzy Sub-Zero. Pomiędzy ninja, jest to zwykle znak przeciwstawnych klanów.

Sonya Blade
 
     Sonya jest członkiem specjalnej jednostki wojskowej armii Stanów Zjednoczonych. Tropiac Kano, szefa organizacji przestępczej Black Dragon, jej odział podażył na nieznana wyspę gdzie wpadł w zasadzkę zastawiona przez osobista armię Shang Tsunga.


Rayden

 
     Rayden jest znany jako bóg piorunów. Podobno do udziału w turnieju zaprosił go sam Shang Tsung. Aby móc startować w zawodach Rayden przyjał ludzka postać.