28 SIERPIEŃ 2003
MK:TE do ściagnięcia w dziale gry!

W dziale Gry pojawiła się nowa gra do ściągnięcia :), a mianowicie MK:TE. Co tu dużo mówić, po prostu grać! Wkrótce pojawi się recenzja MK:TE.

Spore zmiany na stronie

Na stronie doszły nowe działy i nie tylko, lista zmian poniżej:

- w Tekstach pojawił się dział Aktorzy, na razie są tam biografie tylko czterech aktorów razem ze zdjęciami ale za jakiś czas pojawią się kolejne,
- w dziale Wywiady pojawił się log czata z Kristiną Loken (Taja w MK Conquest) po polsku. Za przetłumaczenie dziękujcie (ewentualnie bluzgajcie :P) Apap,
- pojawił się dział MK:TE, gotowa tam jest tylko galeria, a w profilach postaci są tylko zdjęcia. Opis, recenzja, kody pojawią się wkrótce,
- nowy dział - Automaty, znajdują się tam zdjęcia automatów z grami MK,
- w Zdjęciach nie ma już działu Smoki,
- w menu po prawej stronie pojawił się nowy film do ściągnięcia - MK A Journey Behind The Scenes, czyli podróż za kulisy pierwszej części filmu.


26 SIERPIEŃ 2003
Premiera MK:TE

Nie ma żadnej oficjalnej daty premiery MK:TE, ale firma Midway zapewnia, że gra pojawi się w sklepach jutro. Wkrótce na stronie pojawia się nowe działy, również dział poświęcony MK:TE.


23 SIERPIEŃ 2003
Nowe zdjęcia

Na stronie pojawiły się nowe działy ze zdjęciami, a mianowicie:

- dział Koncepcje, w którym pojawiły się szkice, rysunki i grafiki,
- Twórcy - w tym dziale znajdują się różne zdjęcia z twórcami MK,
- Za kulisami - czyli zdjęcia z produkcji gier MK, jak na razie MK3, MK4, MKM: Sub-Zero i MK:DA.

Mam nadzieję, że nie będziecie już narzekać, że nie ma co oglądać :P. Żadnych nowości ze świata MK nie ma.


20 SIERPIEŃ 2003
MK3 The Movie - rozpoczęcie zdjęć w listopadzie?

Nieoficjalne źródła podają informacje o rozpoczęciu zdjęć do MK3 The Movie w listopadzie. Nie wiadomo na ile w tym prawdy, ale możliwe, że to prawdziwe informacje. Chyba nareszcie zaczęło się coś dziać :-). Poza tym nic nowego na temat trzeciej części filmu nie wiadomo.


16 SIERPIEŃ 2003
Pocket IGN wypuszcza filmy i zdjęcia z MK:TE

Firma Pocket IGN udostępniła nowe filmy i zdjęcia z nowego MK na GBA. Na stronach tej firmy pojawiły się też informacje, ale nie ma w nich nic nowego, ani istotnego, oprócz daty premiery gry, która odbędzie się według firmy 24 sierpnia. Artykuł można przeczytać na tej stronie. W dziale Video dodałem 3 filmy, które otrzymały najwięcej głosów do 10 sierpnia. Mam jeszcze prośbę do wszystkich, którzy przysłali mi maile z zamówieniami itp., żeby zrobili to jeszcze raz, np. Spine ;). Poniżej nowe zdjęcia:

Linki do filmów:

Film 1
Film 2
Film 3
Film 4


12 SIERPIEŃ 2003
Nitendo Power recenzuje MK:TE

W zachodnich czasopismach poświęconych grom pojawiają się coraz częściej recenzje MK:TE. Poniżej przetłumaczony kawałek artykułu z magazynu Nintendo Power:

Dużo postaci, gra w kilku graczy, kilka nowych aren - to wszystko sprawia, że MK:TE jest najlepszą z wszystkich części MK jakie ukazały się na GBA. Animacja jest trochę skokowa, a grafika pikiseluje, ale mimo to gra się płynnie i dobrze kontroluje postacie.

Kanał #mortalkombat dostepny przez WWW

Kilka dni temu ruszył polski kanał #mortalkombat. Jedni chcieli kanał IRC, a drudzy czat. Mam nadzieję, że wszyscy są teraz zadowoleni, ponieważ na kanał IRC można wejść zarówno korzystając z jakiegoś programu, jaki i z tej strony klikając tutaj, lub na zdjęcie poniżej.


JAVA IRC CHAT

 


1 SIERPIEŃ 2003
Best Brawl wygrał MK:DA

G-PHORIANa antenie amerykańskiej stacji telewizyjnej o grach video G4 TV odbyła się impreza o nazwie G-Phoria. Pojawiło się sporo znanych osobistości. Gospodarzem imprezy był aktor Jamie Kennedy. Wszystkie nagrody przyznawane były w kilku kategoriach. Najbardziej cieszące jest to, że MK: Deadly Alliance otrzymał Best Brawl, zwyciężając z grą Namco - Tekkenem 4. Pozostaje tylko złożyć gratujacje firmie Midway.


30 LIPIEC 2003
Wywiad z Marjean Holden - Sheeva z MK Annihilation!

Specjalnie dla fanów Mortal Kombat, Marjean Holden czyli Sheeva z MK Annihilation odpowie na Wasze pytania dotyczące filmu. Każdy z Was kto ma jakiekolwiek pytanie do aktorki może nadesłać do bodzia na adres boodzio@wp.pl, a wszystkie najciekawsze pytania zostaną nadesłane do aktorki. O ile to możliwe pytania układać po angielsku.  Pytania przesyłać można tydzień i nie ma pewności, że wszyscy dostaną odpowiedź i wszystkie pytania zostaną wysłane (zależy ile ich będzie). Jak tylko Marjean odpowie (co może trochę potrwać) cały wywiad będzie można zobaczyć na www.mk.realm.pl, a możliwe, że i na tej stronie.


29 LIPIEC 2003
Wyniki finansowe Midway w drugim kwartale

Firma Midawy przedstawiła wczoraj wyniki finansowe w drugim kwartale 2003 roku. Artykuł można przeczytać tutaj. David Zucker (prezes firmy) powiedział, że kolejna część MK pojawi się w okresie wakacji w 2004 roku. Nie zdradził żadnych szczegółów, ale wspomniał, że Ed Boon i ekipa są optymistycznie nastawieni do tej gry.


27 LIPIEC 2003
Opisy MK: Tournamet Edition w zagranicznych pismach

W zagranicznych czasopismach takich jak Game Informer oraz Electronic Gaming Monthly pojawiły się oceny MK: Tournament Edition. Czasopismo EGM dało grze zaledwie ocenę 4.0 na 10. natomiast Game Informer dał grze dużo wyższą ocenę niż EGM - 8.5/10. Premiera gry przewidziana jest na połowę sierpnia tego roku, więc już niedługo.


26 LIPIEC 2003
MK Początek Wyprawy do ściągnięcia!

Na stronie do ściągnięcia jest film MK Początek Wyprawy. Podzieliłem go na cztery części i co tydzień będę dawał kolejną część do ściągnięcia, a kasował ta która była już przez tydzień. Mam nadzieję, ze to dobry sposób, żeby polscy fani MK wreszcie zobaczyli ten film. W przyszłości może pojawią się odcinki MK Conquest. A tym czasem w dziale Prace pojawiły się dwa arty ICE, na których jest Raiden i Kenshi - robią wrażenie. Małe zmiany w dziale linki.


25 LIPIEC 2003
Nowa ankieta i nowe działy

W bocznym menu pojawiła się nowa ankieta, w której wypisałem chyba dziesięć najlepszych walk z różnych części filmów MK. Za około 10 dni trzy walki, które otrzymały najwięcej głosów umieszczę w dziale Video. Udało mi się spełnić wasze prośby i wreszcie pojawił się dział Prace. Znajdują się tam opowiadania, teksty, skiny, programy, rysunki i inne rzeczy związane z MK zrobione przez was. Jeżeli macie jakieś własne prace związane z MK, to przesyłajcie je na mojego maila. Nie zamieszczam obrazków, które są jedynie modyfikacjami renderów i zdjęć. Tylko rysunki i obrazki wykonane w całości przez was. 


15 LIPIEC 2003
Nowa księga gości

Na stronę po ponad miesiącu powróciła księga gości, nie ma niestety w niej starych wpisów. Wygląd nowej księgi bardziej pasuje do szaty graficznej strony niż poprzedniej. Na stronie zaszły małe zmiany w dziale video. Pojawiły się tam dwa trailery z MKM: Sub-Zero i reklama telewizyjna MK1. W poszczególnych działach z grami i filmami dodałem daty premier. Mam nadzieję, ze spodobały wam się zmiany na stronie, które zaszły w ostatnim tygodniu. Zapraszam jeszcze do wpisywania się do księgi gości.


11 LIPIEC 2003
Noob.com powraca po długiej przerwie!

Oficjalna strona internetowa Eda Boona (głównego twórcy MK) powróciła po kilku miesiącach przerwy. Na razie jest tylko logo noob.com, ale to dobry znak. To, że strona powróciła może znaczyć, że wkrótce pojawią się na niej jakieś informacje odnośnie MK6.


10 LIPIEC 2003
Nowe działy na stronie

Na stronie pojawiło się kilka nowych działów. W dziale teksty pojawiła się historia serii MK, gdzie pokrótce napisałem kiedy były wydawane poszczególne części gier i filmów, jak były przyjmowane przez fanów, jak się miały do konkurencyjnych tytułów. W dziale zdjęcia pojawiły się postacie i smoki. Jak na razie w pierwszym z tych działów są zdjęcia postaci z MK1, MK2, MK3 i UMK3. Za jakiś czas pojawią się zdjęcia postaci z innych części MK. W dziale rendery pojawiło się kilka nowych renderów z MKM: Sub-Zero. Małe zmiany zaszły w dziale z MK:DA - pojawiły się tam zdjęcia aren. Zaktualizowany został dział video, gdzie pojawiło się kilka nowych filmów i znikło kilka starych :). Menu po prawej stronie zostało nieco przebudowane. Zresztą, co będę pisał, wszystko widać ;).

MK Porwanie w CD Action!

W kolejnym numerze CD Action (w sierpniowym) będą dołączone dwie płyty VideoCD z filmem MK Porwanie. Są to dwa pierwsze odcinki tego serialu (wszystkich jest 22), które ukazały się w Polsce na płytach DVD i kasetach video.

<<<Archiwum