4 LIPIEC 2003
Szóste wcielenie SMK

Strona zmieniła swoje dotychczasowe wcielenie, mam nadzieję, że na ładniejsze ;-). Nie są to aż takie wielkie zmiany jak w lutym, zmieniło się logo strony, buttony itp. Kolorystyka też miała zostać zmieniona z powrotem na niebieską, ale ostatecznie pozostała taka jaka była do tej pory. Oprócz zmian w wyglądzie strony dodałem kilka nowych działów:

- dział aktorzy - znajdują się tam zdjęcia aktorów występujących w filmach i serialach MK oraz linki do oficjalnych stron aktorów (jeśli nie istnieje oficjalna strona jakiegoś aktora/aktorki, to nie ma linku, lub jest do strony zrobionej przez fanów, o ile taka jest),
- dział rendery - znajdują się tam rendery postaci z różnych części MK, a właściwie to z MK:DA i MK4, z czasem ich liczba będzie się zwiększać,
- w dziale poświęconym MK4 pojawiły się dział areny, gdzie znajdują się zdjęcia aren ;).

To na tyle zmian, mam nadzieję, że wszystkie na lepsze ;).


29 CZERWIEC 2003
MK:TE do zamówienia przed premierą

W serwisie MK5.org można już zamówić MK: Tournament Edition, dokładnie w sklepie na tej stronie, który znajduje się pod tym adresem - store.mk5.org. Gra kosztuje 29.99$ i jej premiera odbędzie się 28 Sierpnia 2003.


28 CZERWIEC 2003
Zmiany w kilku działach

Na stronie zaszły dosyć spore zmiany w kilku działach i doszły również nowe działy. Wszystkie najważniejsze zmiany wymienione są poniżej:

- pojawił się dział wywiady, w którym znajdują się tylko cztery wywiady (większość pochodzi z nieistniejącej już niestety strony Archiwum Mortal Kombat), z czasem ich liczba powinna się zwiększać,
- w dziale
MK:DA w galerii znalazło się 45 nowych zdjęć,
- w działach MK2 Annihilation i MK Conquest dodałem zdjęcia aktorów występujących w tych filmach,.

Oprócz tego zaszły małe zmiany graficzne w poszczególnych działach z grami i filmami. Wkrótce na stronie pojawi  się dział z opisem wszystkich części gier i filmów oraz historią ich powstania.20 CZERWIEC 2003
Nowe zdjęcia

W działach z grami dodałem nowe zdjęcia do galerii. Screen'y pochodzą z różnych części MK na SNES'a, GameBoy'a, Nitendo 64 i PlayStation. Myślę, że większa liczba zdjęć będzie dobrym uzupełnieniem "suchej" recenzji.


20 CZERWIEC 2003
Zmiany na stronie

Zaszły małe zmiany w działach gry i filmy. Dodałem nowe zdjęcia w opisach gier i recenzjach filmów. Małe zmiany również w dziale Video. Z działu linki usunąłem nie aktualizowane już strony.9 CZERWIEC 2003
Trevor Goddard znaleziony martwy

Tragiczna wiadomość dla fanów pierwszej części filmu Mortal Kombat - wczoraj Trevor Goddard został znaleziony martwy w swoim domu w Hollywood. Grał on Kano w MK: The Movie, miał 38 lat i z pochodzenia był Australijczykiem. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo. No nie jest to zbyt miła informacja :(.


6 CZERWIEC 2003
Sklepik MK na stronie

Na stronie utworzyłem dział Sklep. Dzięki temu można dostać filmy i gry, które nie są do ściągnięcia ze strony. Na cenę składa się koszt wysyłki i cena płyty.


6 CZERWIEC 2003
Nowa data premiery MK:TE

W zagranicznych magazynach z grami komputerowymi pojawiły się informacje o MK:TE. Najważniejsza jest wiadomość dotycząca premiery gry, która jest wyznaczona na sierpień 2003, a nie jak przewidywano, że później. Więcej nowych informacji nie było. A więc gra nie ukaże się za około 2 miesiące.


31 MAJ 2003
Zmiany na stronie

Dodałem na stronie nowy dział - Zdjęcia. Podzielony został na cztery części Animacje, Komiksy, Okładki i Text & Stuff. W pierwszym znajdują się jak nazwa wskazuje animacje postaci z MK (ich ruchy itp.). Drugi dział został przeniesiony z działu teksty, ponieważ tu bardziej pasuje. W dziale okładki znajdują się okładki do różnych części MK, a w ostatnim nowym dziale znajduje się stuff z MK.27 MAJ 2003
Nowinki o Mortal Kombat 6

Na stronie MK5.org pojawiły się informacje o MK6, które Ed Boon podał podczas targów E3 w Los Angeles. Ed powiedział, że MK6 będzie wykorzystywać znacznie lepszy engine niż MK:DA. Będzie więcej Fatality i będą ciekawsze. Na wszystkich platformach gra będzie mniej więcej taka sama. Mniej więcej, ponieważ autorzy gry będą się starać maksymalnie wykorzystać możliwości techniczne poszczególnych konsol. Wiadomo też, że areny będą bardziej interaktywne (jakby te z MK:DA były mało interaktywne :D). Ed Boon potwierdził również informacje o trybie on-line.


24 MAJ 2003
Zmiany w dziale Video

W dziale Video zaszły małe zmiany. Dodałem 2 filmy - pierwszy to zwiastun gry MK2, a drugi to film Opening Cinematic z MK:DA (początkowe intro z tej gry). Wkrótce zajdą kolejne zmiany na stronie...

23 MAJ 2003
Pierwszy Trailer MK: Tournament Edition

Tak jak zapowiadała firma Midway pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun MK: Tournament Edition. Taki sam trailer ukazał się na tegorocznych targach E3. Obok widoczna jest również okładka do tej gry, aby ją powiększyć kliknij na nią. 

Link do Trailera


18 MAJ 2003
Zmiany na stronie


Na stronie znaszły spore zmiany. Dział Video został podzielony na cztery części. Dodałem kilka nowych filmów (m.in. wywiady z twórcami MK oraz trailery z MK:DA) i usunąłem kilka starych. Obok każdego filmu jest teraz miniaturka ze zdjeciem z filmu. Dodałem dział mp3, znajduje się tam kilka mp3 z filmów i gier. Z czasem będę dodawał kolejne utwory. Małe zmiany zaszły w szacie graficznej strony, mam nadzieje, ze na lepsze.


17 MAJ 2003
Relacje z ostatniego dnia targów E3

Po małym spóźnieniu pojawiły się realcje z targów E3 na stronie MK5.org, ale warto było czekać. W ostatnim dniu targów pojawiło się dość sporo informacji o MK: Tournament Edition. Pojawiły się kolejne zdjęcia oraz pierwsze filmy. Filmów tych jest dosyć sporo, bo aż 16. Linki do nich umieszczone są poniżej. 

Scorpion VS Quan Chi
Sarenna VS Quan Chi
The Krypt
Main Menu
Select Screen
Intro Screen
Options Screen
Practice Mode
Survival Mode
Tag Team Mode (Single Player)
Tag Team Mode (Multiplayer)
Tournament Mode
Tournament Mode Winning Screen
Reptile's Bio
Sareena's Bio
The Ending Credits


W poprzednich dniach była mowa, że prawdopodobnie w grze będzie ukryta postać - Sektor. Nie było to potwierdzone, a w ostatnim dniu ukazał się screen z jego profilem. Nie wiadomo, czy będzie postać o nazwie Saibot (to według nie potwierdzonych informacji sprzed kilku dni druga ukryta postać). Poniżej znajdują się zdjęcia z ostatniego dnia targów:


16 MAJ 2003
Drugi dzień targów E3

Upłynął drugi dzień targów E3. Niestety wysłannikom mk5.org nie udało się przeprowadzić wywiadu z Ed'em Boon'em, ale możliwe, że jutro się uda. tak jak obiecywano zaprezentowano tryb tournament. Podobny jest on do tego z MK4, aby tryb działał wymagane są minimum 4 konsolki.

Do otwierania kryp płaci się już dwoma rodzajami monet, a nie tak jak to było w MK:DA tylko jednym rodzajem. Pokazano dziś postacie, których wczoraj nie było, czyli Reptile'a, Drahmin'a i Hsu Hao. Nic nie wiadomo o postaciach ukrytych, którymi prawdopodobnie są Sektor i Saibot. Nie było dziś zbyt wiele informacji o MK:TE. Miejmy nadzieje, że jutro będzie więcej.15 MAJ 2003
Relacje z pierwszego dnia targów E3

Minął pierwszy dzień targów E3 w Los Angeles. Na stanowisku Midway zaprezentowano MK: Tournament Edition. Informacje podali wysłannicy serwisu mk5.org. Gra była zaprezentowana na Game Boy Advance oraz na Game Cube.

Co do postaci, to wiadomo, że będą: Quan Chi, Raiden, Bo'Rai Cho, Mavado, Shang Tsung, Johnny Cage, Sareena, Scorpion, Cyrax i Nitara. Jeżeli chodzi o ukryte postacie, to krążą pogłoski, że ma być jakiś koleś z wyrazem Saibot. Mówiono również o tym, że ukrytą postacią ma być również Sektor, ale nie wiadomo do końca, czy to prawda. Wkrótce powinno się to okazać.

Pojawiła się informacja, że będą fatality z użyciem broni. Jest to potwierdzona informacja, lecz na razie jeszcze tego nie widziano. Zapowiada się ciekawie :-). Możliwe, że jutro Ed Boon udzieli wywiadu na temat MK: Tournament Edition i może powie coś o Mortal Kombat 6. Nową datą premiery jest listopad 2003. Poniżej przedstawiam zdjęcia z targów:

<<<Archiwum