14 MAJ 2003
Urodziny strony

Dziś STREFA Mortal Kombat obchodzi swoje pierwsze urodziny. Dokładnie w tamtym roku strona wystartowała ze wszystkimi podstawowymi działami i wyglądała tak. Z czasem pojawiały się nowe działy, zwiększał się Download i strona zmieniała swój wygląd. Przez ten pierwszy rok stronę odwiedzono prawie 50 tys. razy. Oczywiście jak na każdych urodzinach powinny pojawiać się prezenty :-). Ja od siebie dodam trochę nowych informacji za kilka dni, a odwiedzający mogliby "podarować" jakieś ciekawe rysunki, filmy, opowiadania i inne rzeczy do działu Wasze Prace, którego mam zamiar za jakiś czas uruchomić. W dziale historia strony znajdują się zdjęcia wszystkich wcieleń strony. Pozostaje mi tylko życzyć, aby strona dotrwała do setnych urodzin :].


13 MAJ 2003
Nowa Strona MK: Tournament Edition

Na stronach firmy Midway pojawił się dział z informacjami o MK: Tournament Edition. Na razie można znaleźć tam ogólne informacje o grze, kilka zdjęć i opis jednej postaci, którą jest Sareena (była w MKM: Sub-Zero). Jest tam jeszcze miejsce na film, więc możemy się wkrótce spodziewać jakiegoś filmiku. Pojawiło się kilka nowych  informacji odnośnie gry. Pojawią się statystyki i dane dla każdej postaci, oraz profile wszystkich wojowników będą w pudełku z grą. Będzie hazard, czyli gracze będą się mogli zakładać. Będą również mini-gry, tak jak było w MK:DA. W grze będzie można grać w trybie praktyki, czyli ćwiczyć różne ciosy i kombosy. Strona z MK: Tournament Edition znajduje się tutaj.


10 MAJ 2003
Zdjęcia z Mortal Kombat Tournament Edition

Pierwsze zdjęcia oraz nowe informacje o MK Tournament Edition podała firma IGN. Potwierdzona została informacja, że gra będzie na targach E3. Pojawiły się nowe postacie, których nie było w MK:DA na GBA, a są to: Hsu Hao, Raiden, Mavado, Reptile, Drahmin, Johnny Cage, Nitara i Bo Rai Cho. Jest jeszcze jedna nowa postać - Sareena. Była ona w MK Mythologies: Sub-Zero. Doszły nowe tryby gry. A dokładnie: Tag-team mode (2 na 2), Race to Raiden, Tryb four-player tournaments (turniej), Co-Op Mode (dzięki temu trybowi można grać po połączneiu 2 konsol kablem) i Arcade. Zdjęcia można zobaczyć poniżej. Reszta zdjęć dostępna jest tutaj, a informacje, które podała firma IGN są tutaj (błędnie podano, że Sareena była w MK:DA). Na stronie nie działał system powiadamiania o nowościach przez e-mail - wszystkie adresy dodane do 7 maja zostały stracone. Więc wszyscy, którzy dodali je przed tym dniem niech dodają je jeszcze raz.


2 MAJ 2003
Ulepszony dział MK DOTR

Powiększył się nieco dział z MK DOTR. Dodałem tam 140 zdjęć do galerii lepszej jakości niż poprzednie oraz zdjęcia wszystkich głównych postaci występujących w tym serialu. Wkrótce zmiany w innych działach...


1 MAJ 2003
Zbliżają się targi E3 w Los Angeles

Coraz bliżej do targów E3 2003 w Los Angeles, które odbywają się od 14 do 16 maja. Tak samo jak w poprzednich latach serwis mk5.org będzie relacjonował codziennie wydarzenia z targów. Firma Midway najprawdopodobniej pokaże Mortal Kombat: Tournament Edition. Jeśli tak będzie pojawią się screen'y i nowe informacje odnośnie gry.  Początek targów w tym roku zbiegł się z urodzinami STREFY Mortal Kombat :]. Najlepszym prezentem urodzinowym będą informacje o Mortal Kombat 6 :-).


30 KWIECIEŃ 2003
Data premiery Mortal Kombat: Tournament Edition

Firma Midway podała datę wypuszczenia Mortal Kombat: Tournament Edition - 30 Września 2003 (pierwszą datą premiery MK:DA był tez ten dzień, tylko w tamtym roku). Nie jest to zapewne ostateczna data premiery. Prawdopodobnie gra zostanie zademonstrowana na targach E3 2003, które jak co roku odbywają się w Los Angeles. Firma Midway przedstawiła wyniki finansowe w pierwszym kwartale 2003 roku, gdzie zostało potwierdzone, że MK:DA zostało sprzedane w ponad 2 milionach sztuk. Za kilka dni powinien pojawić się log z ostatniej rozmowy na czacie z gościem specjalnym, którym był, zamiast ]{ombata, ale to nic nie szkodzi, bo obaj są twórcami MK5.org. Musimy tylko poczekać jak Immortal (admin realm.pl) upora się z tym logiem.


28 KWIECIEŃ 2003
Nowy adres i zmiany na stronie

Strona ma nowy (kolejny) adres, tym adresem jest www.ortalkombat.realm.pl. Pozostałe adresy strony nadal pozostają, a głównym adresem jest dalej www.mortalkombat.prv.pl. Pojawiły się również małe zmiany w szacie graficznej.


24 KWIECIEŃ 2003
Mortal Kombat 6 - nowe informacje

Firma IGN przedwczoraj skontaktowała się z producentem MK - firmą Midway. Oficjalnie została potwierdzona informacja, iż MK6 pojawi się pod koniec 2004 roku. Wiadomo również, że napewno będzie można grać  kolejną część MK w trybie online. Gra będzie wydana na wiele platform. Możliwe, że pojawi się wersja na PC, skoro mowa o wielu platformach...Cały tekst można przeczytać  tutaj.


22 KWIECIEŃ 2003
Spotkanie na czacie z ]{ombatem

W poniedziałek 22 Kwietnia o godzinie 20.00 na czacie odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym, którym będzie ]{ombat. Jest to jeden z administratorów mk5.org i twórca jednej z pod stron. Prowadził on relacje z targów E3 2002, gdzie przeprowadził wywiad z Edem Boonem oraz grał z nim w MK:DA. Wszelkie pytania jakie będziecie mieli wysyłajcie do Immortala i Bodzia (dwa nicki zaznaczone na czerwono). Dalej ci dwaj administratorzy będą zadawać te pytania ]{ombatowi w głównym okienku czata z dopiskiem kto zadał to pytanie. Chat będzie moderowany, więc nei można będzie samemu zadawać pytańDo naszego gościa nie będzie można połączyć się bezpośrednio na priv'ie, a to dlatego, żeby nie było zamieszania. To chyba wszystko i miejmy tylko nadzieję, że następnym gościem na naszym czacie będzie jakiś twórca MK, a może nawet sam Ed Boon :-). 


20 KWIECIEŃ 2003
Powiększony dział video

W dziale video dodałem 20 filmów. Filmy te są głównie z fatalami i combami z różnych części Mortal Kombat. Wkrótce dodam kolejne filmy. Od kilku dni nie działa księga gości, ponieważ serwer padł :-(. Niedługo założę nową księgę gości.


17
KWIECIEŃ 2003
Kolejne zmiany na stronie

W dziale MK The Movie dodałem zdjęcia. Wcześniej było ich 40, teraz jest aż 160, więc jest co oglądać;-). Małe zmiany zaszły również w opisie tego filmu. Nowe zdjęcia dodałem również do działu z MK Początek Wyprawy. Wcześniej było ich 12, a teraz jest ponad 40 zdjęć. Po 90 dniach zakończyłem sondę. Pytanie było: Którą postać z MK:DA jest najlepsza. Najwięcej głosów 31,3% otrzymała Frost, za nią znalazł się Kenshi i Li Mei. Nowa sonda dostępna jest obok. Zapraszam do głosowania!


16
KWIECIEŃ 2003
MK Trilogy niedostępne

Gra MK Trilogy jest niedostępna, a to dlatego, że dużo zajmuje i jak ją ściągacie, to bardzo obciąża to serwer :-(. Pozostałe gry są nadal dostępne.

14 KWIECIEŃ 2003
Zmiana nazwy gry na GBA 

Specjalnie dla www.mk5.org firma Midway ujawniła, że nowa część MK, która ma ukazać się jedynie na GameBoy Advance, ma nowy tytuł. Do tej pory wiadomo było, że nazwa gry to Mortal Kombat: Deadly Revenge, lecz tytuł został zmieniony na Mortal Kombat: Tournament Edition. Jak tytuł wskazuje, gra będzie prawdopodobnie przeznaczona głównie do trybu multiplayer. Wkrótce pojawią się kolejne nowinki o tej grze.


Zmiany na stronie

Na stronie zaszło kilka zmian. W dziale MK Początek Wyprawy dodałem ponad 30 zdjęć, teraz wszystkich zdjęć jest około pięćdziesięciu. Małe zmiany zaszły też w innych działach z filmami. Zapraszam jeszcze do wpisywania się do księgi gości i wyrażania swoich opinii na forum.

 

<<<Archiwum