12 KWIECIEŃ 2003
Powiadamianie o nowościach

Stworzyłem mały system powiadamiania o nowościach. Jest to mały formularz po prawej stronie, gdzie po wpisaniu swojego adresu e-mail będziesz otrzymywał lisy z informacją o aktualizacji strony, czyli wszelkiego rodzalu news'y ze świata MK i o zmianach na stronie. Mam nadzieję, że spodoba wam się taki sposób powiadamiania o nowościach. Zapraszam do wpisywania się do księgi gości.


9
KWIECIEŃ 2003
MK: Deadly Alliance - najlepiej sprzedająca się bijatyka 2002 roku

Według najnowszych informacji MK:DA była najlepiej sprzedającą się bijatyką w 2002 roku. Od premiery (22 listopad) sprzedano już ponad 2 miliony sztuk tej części MK. Na samą konsolę PS2 sprzedano ponad milion. Gra nadal sprzedaje się bardzo dobrze i nie zapowiada się na razie, aby się to zmieniło ;-). Midway nie przestaje reklamować swojego flagowego produktu i na stronach tej firmy pojawił się 15 sekundowy film, do którego link znajduje się poniżej (jest to zlepek 2 starych filmów z MK z nowym podkładem dźwiękowym).

Oto ten film: MKTestimonialSpot15.mpg


7
KWIECIEŃ 2003
W magazynie PSM pojawiły się informacje o Mortal Kombat 6


W majowym numerze PSM Magazine na stronie 16 pojawiła się nowy artykuł o Mortal Kombat 6. Redaktorzy tego czasopisma widzieli się jakiś czas temu z Edem Boonem (głównym programistą serii MK) i przeprowadzili krótki wywiad, w którym Ed potfierdził, że jego zespół pracuje nad kolejną częścią MK. Poniżej przetłumaczony fragment z tego artykułu:

Ostatnio spotkaliśmy się z Edem Boonem, który pracuje w Midway i jest głównym twórcą wszystkich części MK. Potwierdził on, że jego zespół pracuje nad ciągiem dalszym MK z ubiegłego roku - MK:DA, a premiera przewidziana jest na 2004 rok.


5 KWIECIEŃ 2003
P
otwierdzenie ostatniego sekretu w MK:DA?

Kilka dni temu Ed Boon zapytany został o ostatni sekret w MK:DA. O tym sekrecie wspomniane było na czacie z twórcami tej części. Ed Boon (główny twórca serii MK) sam nie wie do końca, czy tym sekretem jest informacja związana z wersją gry, ale prawdopodobnie tak. Poniżej znajduje się jego przetłumaczona wypowiedź:

" W MK:DA jest informacja o wersji gry. Nie byłem programatorem, który umieścił tą informację i jestem pewny, że nie zostało to umieszczone po to, by to odkryć..."

Wynika z tego, że informacja o wersji gry jest tym ostatnim sekretem, ale nie możemy być do końca pewni, iż o to chodzi :-/.


Dział Download

Po kilku dniowej nieobecności powrócił dział Download:-). Można już ściągać wszystkie gry i inne pliki z tego działu. Małe zmiany zaszły w dziale video. Dodałem tam kilka nowych filmów z MK Początek Wyprawy i MK Conquest. Usunąłem kilka filmów z MK2 Annihilation oraz MK The Movie. Do działu historia MK dodałem filmiki z walkami - Kung Lao vs. Goro i Scorpion vs. Sub-Zero (oba z MK Początek Wyprawy), Kung Lao vs. Shang Tsung (MK Conquest). To chyba już wszystkie zmiany;-).


2 KWIECIEŃ 2003
Program w dziale Pliki

W dziale pliki pojawiło się Kompedium Mortal Kombat 7.0, którego autorem jest Dylek. Jest to program z ciosami do różnych części MK. Wersja 7.0 obsługuje dodawanie patch'ów. Polecam ściągnąć ten program. Zapraszam również na forum.


31 MARZEC 2003
Duże zmiany

Na stronie zaszło dużo zmian. W działach z grami dodałem screen'y aren oraz zwiększyłem liczbę zdjęć. Zdjęcia od teraz znajdują się w pod dziale Galeria, a nie jak do tej pory w dziale Opis. We wszystkich działach z grami i filmami zmieniłem kolorystykę najczęściej z niebieskiej na czerwoną, tak aby całość pasowała do strony głównej. Gry i inne pliki z działu Download nie są jeszcze dostępne, ale najprawdopodobniej powrócą jeszcze w tym tygodniu. Skończyłem nareszcie pisać historię MK i dodałem ją do działu teksty. Serwis webtools.pl zakończył swoją działalność, więc księga gości będzie nie dostępna do czasu, gdy założę nową. Mam nadzieję, że wszystkie zmiany jakie zaszły na stronie spodobają się wam i sprawią, że chętniej będziecie zaglądać tutaj. Zapraszam wszystkich na forum oraz chat, na którym najwięcej osób jest w godzinach od 19 do 23, ale co nie znaczy, że w innych godzinach nikogo nie zastaniecie.

29 MARZEC 2003
Filmy z turnieju bijatyk w Texasie

Na stronie MK5.org zostały udostępnione filmy z najciekawszymi walkami z MK:DA, jakie były na turnieju bijatyk w Texasie. Wszystkich filmów jest 20 i naprawdę warto je zobaczyć. Można zobaczyć, jaki poziom reprezentują uczestnicy tego turnieju. Poniżej znajdują się linki do filmów z walkami.

MK_Legend Vs. DArqueBishop


Match 1


Match 2

FoxStepCEO Vs. Vtech Jerry


Match 1


Match 2

Jackie Tran Vs. Binder


Match 1


Match 2

C-Raig Vs. Evil Bastard


Match 1


Match 2

Evil Bastard Vs. Binder


Match 1


Match 2

Hulk Hogan Vs. Potent Seed


Match 1


Match 2

JRF Vs. C-Raig


Match 1


Match 2


Match 3

JRF Vs. Potent Seed


Match 1


Match 2


Match 3

MK_Legend Vs. FoxStepCEO


Match 1


Match 2

25 MARZEC 2003
Dział Download niedostępny

Przez jakiś czas niedostępny będzie dział Download. Więc narazie nie będzie można ściągać gier, filmików, skinów, tapet, plików i wszystkiego, co się znajduje, a właściwie znajdowało w tym dziale. W najbliższym czasie dział Download, powinien zostać uruchomiony ponownie, ale nie jestem w stanie określić dokładnie kiedy. Tym czasem zapraszam na chat, który został w końcu zrobiony dla was. Najwięcej osób na chat'cie jest w godzinach wieczornych


24 MARZEC 2003
Koniec turnieju i jego wyniki

Wczoraj zakończył się turniej bijatyk w Texasie. W turnieju MK:DA zwyciężył koleś o nick'u MK_Legend. W turnieju tym wzięli udział kilka osób z forum MK5.org, ale nie zaszli oni jednak daleko w tym turnieju. Wkrótce powinny ukazać się filmiki z ciekawymi walkami jakie odbyły się na tym turnieju. Oczywiście jak będą dostępne, to umieszczę do nich linki. Tymczasem można się zadowolić galerią z tego turnieju którą znaleźć można na MK5.org.
 

<<Archiwum